Leden 2008

zivotopis michaela ochotska

17. ledna 2008 v 16:51 | lucik |  michaela ochotska

Michaela Ochotská

Herečka
Datum narození: 19.12.1984 Místo narození: Bruntál, Československo Znamení: Střelec
Michaela Ochotská pochází z Bruntálu. Od malička dělala gymnastiku, hrála tenis a závodně tancovala. Během prázdnin dojížděla za lektory tance na soustředění do Prahy a už tehdy dospěla k názoru, že právě v ní má více možností vyniknout. "Našim jsem se zdála ještě příliš malá a nechtěli mi povolit střední školu v Praze, že prý až tak vysokou."

Nakonec ale rodiče přemluvila. V Bruntále nastoupila do prváku na obchodní akademii a ve třeťáku přestoupila do vytoužené metropole, kde žije již šestým rokem. "Tam kde jsem nyní, tam bych se z Bruntálu asi nedostala. Musela jsem na sobě dřít a má to výsledky." S rodiči si každý den telefonuje. Ještě pořád je pro ně tou malou holkou. Míša je jedináček a o to více se jejich obavy rodičů dají pochopit.

V současnosti studuje Míša čtvrtým rokem Univerzitu mezinárodních vztahů - diplomacii. Vy ji ale budete spíš znát z role Ediny v seriálu Pojišťovna štěstí, coby dceru Jaromíra Hanzlíka a přítelkyni Vojty Kotka. "Nikdy jsem ani nepřemýšlela o tom být herečkou a k roli v seriálu jsme se dostala jen díky castingu." Při studiích na střední škole absolvovala půlroční moderátorskou školu a profesorka, která ji měla na starosti říkala: "Ty jsi rozená herečka" a zkrátka Míšu do castingu přihlásila. Dostavilo se na něj okolo 2000 adeptek z FAMU, DAMU a konzervatoře. Jediná Míša se jej zúčastnila coby neherečka a vyhrála. Ostatní dívky její vítězství dozajista v klidu nenechalo, ale Míša si myslí, že to naopak otevřelo oči holkám, které by chtěly hrát a nemají potřebnou průpravu. "Vůbec jsme nedoufala, že by to mohlo vyjít." Najednou se ocitla před kamerou. "Výhodou bylo, že jsem předtím natočila hodně reklam, většinu pro zahraniční produkce, ale pár jich bylo i pro ČR." Zkušenosti s kamerou tedy již měla. Navíc, dobrý režisér vás dokáže dostat do atmosféry. "Řekne vám, abyste si představila, že jste tam, kde jste a udělala to tak, jak byste to udělala normálně." To se sice pěkně řekne, ale jistě mi, milí čtenáři a čtenářky dáte za pravdu, že jen tak jednoduché to nebude a bude potřeba spousty talentu, odvahy a píle.

Zkušení a ostřílení kolegové Míše ochotně pomáhají. Točí spolu již čtvrtým rokem a tak mezi nimi vládnou takřka rodinné vztahy. Za tu dobu už Míša dostala samozřejmě spoustu dalších nabídek. Když se točil poslední James Bond, zahrála si v něm malou roličku.

Produkce seriálu bere na zřetel, že Míša musí chodit do školy, ale co škola? "Byli by nepříjemní, kdyby tam nebyly výsledky. Ale škola je spokojená, protože ty výsledky tam jsou." Nedávno měla dokonce Míša, jako jedna z deseti nejlepších studentek možnost setkat se s prezidentem Václavem Kalusem a vést s ním diskusi. Politika pro ni není neznámou oblastí. Ráda by se jí v budoucnu aktivně účastnila.

Až jednou dostuduje, mohla by pracovat na velvyslanectví, ambasádě nebo ministerstvech, pokud ovšem nepřijdou další filmové nabídky. "Spoustu nabídek odmítám jen proto, aby mi neublížily." Diplomacie je pro ni důležitou součástí nejen ve škole, ale i v jejím soukromém životě. "Chce to jen, aby člověk věděl, co je důležité a čím by si to mohl pokazit." Nečetla jsem nikdy žádné knihy, co a kdo je a co a kdo není špatný, naučila jsme se to v praxi. "Je dobře se občas spálit a jsem za to ráda. Kolikrát, když mě nějaký člověk podrazil, dalo mi to energii do něčeho jiného a navíc jsem byla příště chytřejší."

Je to pravda odvěká, že chybami se holt člověk učí. Na základě seriálu se Míše otevřely dveře do modelingu. Ve čtrnácti se s ním sice setkala, ale vůbec jí nenadchl. Nyní sice neodmítá pozvání na fashion show, ale do budoucna by se modelingu věnovat nechtěla. Jejím velkým snem je post moderátorky televizních novin.

"Nikdy jsem neměla sen stát se herečkou ani modelkou, ale moderátorkou, to ano." Zatím moderuje různé firemní akce, plesy a večírky, ale nedávno např. i Miss Europe and World Junior 2007 s Janem Čenským a Miss Open s Rayem Korantengem.

A co si myslí o svém hvězdném znamení? "Střelci mají ostré lokty a nic je nepoloží. Myslím si, že v šoubyznysu je potřeba mít kolem sebe nafouknutou bublinu a neřešit to. Časem se člověk setkává s lidmi, kteří vám ublíží, ale i s těmi, kteří vám přejí, ale na druhou stranu i závidí a to vás donutí si tu bublinu vytvořit a mít kolem sebe spoustu známých, ale jen pár těch nejbližších, kterým je možno věřit."

Míša to dozajista myslí upřímně, ale i tak jsem ji požádal, aby mi vyvrátila, že nejde o hvězdné manýry, ale jen o nutnou obranu slušného člověka. "Já jsem do šoubyznysu jít nechtěla, chtěla jsem tancovat a můj sen se splnil, když jsem mohla vystupovat dva roky v muzikálu Pokrevní bratři v paláci Blaník. Pro takovou holku, jako já, která už ty medaile doma má, to bylo velké dobrodružství." Pak ale přišla vysoká škola a casting, který Míšu hodil úplně na jinou kolej. Od všeho toho shonu si odpočine až na Vánoce, které pro ni začínají už od 19. prosince, kdy slaví narozeniny. Už potřetí za sebou je nebude trávit doma ale s celou rodinou ve wellness v Rakousku. "Zarezervujeme hotel, budeme si lebedit, relaxovat, slavit." Když se vrátí domů, udělají si ještě jedny domácí Vánoce. "Je to skoro už tradice." Míša má za sebou bakalářské zkoušky a státnice a pokračuje na magistra.

Chtěla by se věnovat studiu naplno ale musí se rozdělit ve dví. "Škola je pro mě nejdůležitější prioritou. Mám dva roky do magistra a dva do doktorátu, tak to přece nevzdám." Mladá, krásná, úspěšná…Někde přece musí být něco jinak. Přitom, co má Míša navíc od ostatních jí musí někde něco chybět. "Samozřejmě že chybí, a to čas. Potřebovala bych totiž, aby měl den alespoň o deset hodin více." Tak to jí zajisté rádi uvěříme...


Jarja Fox zivotopis

14. ledna 2008 v 15:02 | lucik |  Jarja Fox
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUČUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>

Jorja Fox

Herečka

Datum narození: 07.07.1968 Místo narození: New York, USA Znamení: Rak

Fotogalerie (27 fotek):
Další fotky >>>
Jorja Fox celým jménem Jorja-An Fox, její jméno se vyslovuje stejně jako název amerického státu Georgia. Jorja strávila dětství v malém přímořském městě Melbourne Beach na Floridě. Navštěvovala Hoover Junior High v Indialantic na Floridě. Chodila na střední školu v Melbourne na Floridě, kde byla objevena pro modelling. Matka Marilyn byla belgicko-kanadské národnosti (1927-1996). Otec je irský Kanaďan (narozen 1924). Má staršího bratra Jeffa (nar. 1957). Její rodiče imigrovali z Montrealu do USA.

Od té doby, co se přestěhovala do Los Angeles, začíná pravidelně vystupovat v televizních filmech a seriálech (The West Wing, Missing Persons, Ellen). Hrála v televizních filmech Memento s Guy Piercem a Carrie Anne Moss, Tiara Tango s Jean Smart a Robertem Wagnerem, Hungry Bachelors Club a v poslední době Down With The Joneses.

Je zapřísáhlou vegetariánkou a chce se stát vegankou. Doma má jednoho psa: fenku boxera Ali, a dvě kočky: Rumplestiltskin a kocoura Sida Poitier. Ráda cestuje, hraje na kytaru a zpívá. Za jednu episodu v "Kriminálka Las Vegas" dostává 100 000 dolarů. Jorja je spoluzakladatelkou Honeypot Productions, nezávislé avantgardní divadelní společnosti v Los Angeles. Na její činnosti se podílí jako herečka, scenáristka i režisérka.

Jorja Fox je 175 cm vysoká a zatím je svobodná.

Emily Procter, její přítelkyně a kolegyně z Forever Fabulous, jí říká 'Horha', protože tak by se její jméno četlo ve španělštině.

Jorja je taky hudebnice - hraje na kytaru (ona prohlašuje, že mizerně) a taky si koupila bicí soupravu. Zároveň i zpívá a skládá písničky, nejznámější Lullabye, k filmu Traveling Companion a Satellite, která je věřejněná na jejích oficiálních webových stránkách.

Eva Aichmajerova zivotopis

14. ledna 2008 v 14:51 | lucik |  Eva Aichmajerová
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUČUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>

Eva Aichmajerová

Modelka, herečka, moderátorka

Datum narození: 12.09.1978 Místo narození: Litoměřice, Česká republika Znamení: Panna

Fotogalerie (149 fotek):
Eva Aichmajerová byla hvězda reality show Big Brother, kde působíla jako moderátorka. Eva Aichmajerová rozpoutala rozruch už tím, že nafotila několik erotikcých fotek. Eva Aichmajerová účinkovala v muzikálu Brouci aneb Evangelium podle Beatles v Divadle Spirála. Hrála i v zahraničních filmech, například druhou hlavní roli v kanadském pokračování seriálu Xena, který se nyní jmenuje Ariana's quest, či v americkém seriálu Immortal s Lorenzem Lamasem.

Eva Aichmajerová vystudovala střední pedagogickou školu rodinný obor. V současnosti hraje v divadelní komedii Jana Krause Nahniličko. V poslední době moderovala hudební pořady na televizi Óčko. Mimo moderování reality show Big Brother ji také uvidíme v seriálu Ulice.

Eva Aichmajerová má ráda když jsou muži sebevědomí a překvapivě i že mají trochu bříško.Nesnáší když se muž svlékne a nechá si jen ponožky.

Eva je také členkou poroty internetové soutěže imiss 2007

Natalia oreiro zivotopis

14. ledna 2008 v 14:47 | lucik |  Natalia Oreiro

Natalia Oreiro

Zpěvačka, Herečka

Datum narození: 19.05.1977 Místo narození: Montevideo, Uruguay Znamení: Býk

Fotogalerie (554 fotek):
Další fotky >>>
Videoklipy (8 videoklipů):
Další videoklipy >>>
Natalia už odmalička chtěla být umělcem. Od osmi let začala chodit na hodiny zpěvu a kurzy herectví. Když jí bylo 12 let vyzkoušela dětský konkurz do reklamy, nakonec byla vybrána a její kariéra oficiálně začala. Mezi 12 a 16 rokem vystupovala ve více, než 30 reklamách pro významné společnosti, jako jsou Coca - Cola, Pepsi, Johanson & Johanson. Ve čtrnácti byla vybrána z více než 10 000 uchazečů pro cestování s brazilskou televizí.

Ačkoliv Natalia neustále pracovala, většinu svých příjmů vydala na zaplacení cest, které musela často podnikat do Buenos Aires z její rodné Montevideo. V 17 letech se rozhodla přestěhovat do Argentiny, kde dostala malou roli v telenovele "Inconquistable corazón" (1993). Po několika rolích v malých telenovelách získává hlavní roli Valerii v telenovele Bohatí a slavní "Ricos y Famosos" (1997), která jí přinesla první výraznější popularitu.

Po tomto prvním významnějším úspěchu v televizi získala první filmovou roli v komedii Argentinka v New Yorku "Un argentino en Nueva York" (1998), kde si zahrála mladou ženu, která se chce prosadit v hudebním světě. Za tento výkon byla Natalia vychvalována a v Argentině se tento film stal absolutním trhákem. Také soundtrack k filmu se stal číslem jedna po dobu tří měsíců. Všechny větší nahrávací společnosti se s ní snažili podepsat smlouvu.

Smlouvu podepsal s BMG a v roce 1998 vydává své debutové album Natalia Oreiro, které obsahovalo ústřední melodii k populární telenovele Divoký anděl "Muňeca Brava". Tato telenovela byla ohodnocena, jako nejlepší telenovela v Argentině. Její album se prodávalo ve více než 60 zemích a získalo dvě platinové desky. Získalo si mezinárodní úspěch a stalo se jedním z nejprodávanějších v mnoha zemích celé Ameriky a Evropy, kde získávalo zlaté, nebo platinové desky. Tato popularita ji donutila uskutečnit celosvětové turné od Latinské Ameriky, Evropy, Středního východu až po Asii. Turné bylo velmi úspěšné a všechny koncerty byly vyprodané.

Po tomto velkém úspěchu se rozhodla plně věnovat pěvecké kariéře, proto se přesunula do Los Angeles, kde strávila dva měsíce nahráváním svého druhého alba "Tu Veneno"(Your Poison). Také se vrátila zpět k herectví v telenovele "Kachorra" (2002), která se opět stala hitem po celém světě. A také vydala své již třetí album "Turmalina".

V roce 2001 se Natalia vdala za Ricarda Mollema, který je hlavním představitelem argentinské skupiny Divididos.

Annja Freese zivotopis

14. ledna 2008 v 14:39 | lucik |  /Anja Freese/

Anja Freese

Herečka

Datum narození: 22.01.1965 Místo narození: Freiburg, Německo Znamení: Vodnář

Fotogalerie (14 fotek):
Další fotky >>>
Anja Freese se narodila 22.ledna 1965. Vystudovala fotodesingn a v tomto oboru původně i pracovala. Je zdatná sportovkyně a aktivně se věnuje tenisu, plachtění a horolezectví. V roce 1989 se poprvé objevila na obrazovce v seriálech Berlín Break a Hagedornd Tochter asoučasně začala studovat herectví. Od roku 1995 spolupracuje s produkcí televize RTL.

Je známá především ze seriálu Medicopter 117 jako doktorka Gabriele z posádky B žije s matkou, která se stále snaží najít ji partnera. Netuší totiž, že se dcera zakoukala do záchranáře Ralfa. Utajováním jejich vztahu si Gabriele nadělá pořádné problémy. Bohužel ve druhým díle třetí řady umírá na následky zničených plic a silných popálenin.


zivotopis

14. ledna 2008 v 14:35 | lucik |  /Roswitha Mayer/

Roswitha Meyer

Herečka

Datum narození: 10.05.1965 Místo narození: Videň, Rakousko Znamení: Býk

Fotogalerie (10 fotek):
Další fotky >>>
'<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]>


Roswitha Meyer se narodila ve Vídni 10. května 1965. Hned po maturitě začala v baletu, pak vystudovala herectví. Působila mimo jiné i v souboru Gruppe 80, ve vídeňském Volkstheatru i ve Wiener Ensemble. První film natočila v roce 1984, televizní zkušenosti nasbírala v seriálu Místo činu.

Mnoho lidí si jí pamatuje jako doktorku Karin Thalerovou ze seriálu Medicopter 117, ve kterém se objevuje od třetí řady (přišla po smrti doktorky Gabriele Kollmann a hned si užila adrenalinový výlet na minové pole....Zivotopis o Daniela Šinkorové

14. ledna 2008 v 14:24 | lucik |  /Daniela Šinkorová/Pochází z napůl umělecké rodiny. Její maminka je loutkoherečka. Má o 11 let starší sestru Janu. Jako malá hrála na piano, flétnu, bicí, chodila na klasické i společenské tance a do sborového zpěvu. I když si Danielin tatínek přál, aby z ní byla lékařka a nebo architektka, a dokonce i uvažovala o tom, že by šla studovat vysokou chemickou, tak přesto se její kroky nasměřovaly jiným směrem.

Vystudovala hudebně-dramatický obor na konzervatoři v Bratislavě a muzikálové herectví na JAMU v Brně. Během studií hostovala na NS v Bratislavě v roli Lienky v muzikálu Grandhotel a v muzikálech Sny noci svatojánské a Bastard v DBM v Brně.

Vysokou školu absolvovala v hlavní roli Sugar v muzikálu Někdo to rád horké v ND Brno, ale tuto roli si později zahrála i v HDK v Praze. I přesto, že její repertoár je založen na písních z populárních muzikálů (ve kterých učinkovala, nebo stále učinkuje), tak v současné době připravuje své první sólové CD. Hraje u soukromých společností a také na našich předních divadelních scénách.

Známe jí také z televizní obrazovky z pořadů Jsou hvězdy, které nehasnou, Go Go Show, televizních silvestrů a mnoha dalších. Má za sebou i velikou televizní zkušenost v seriálu Nemocnice na kraji města po dvaceti letech v roli doktorky nadi Šulcové. Má za sebou premiéru v Plzeňnském divadle v muzikálu Kabaret v roli Sally a připravuje se na další premiéru ve Státní opeře. Daniela ráda čte, poslouchá hudbu, píše texty a touží potom zahrát si v "pravém muzikálu" v americe nebo v londýně.

obdivuje Barbru Streisand jako člověka i jako zpěvačku
vstát brzy ráno je její nadlidský úkol
pražská restaurace ERPET GOLF jí přináší štěstí
když mluví anglicky,daří se jí získat nadhled nad věcmi
má chuť závodit v autech.